Esimene tunnustatud mitteinvasiivne rasvaimu!

Zlimline Lipo Laser uus tehnoloogia kasutab tselluliiti siluvateks, rasva vähendavateks ning keha modelleerivateks hooldusteks nõrka laserit. Sisuliselt on tegemist mitteinvasiivse rasvaimuga. 

Laser-lipolüüs hooldusega saab vähendada rasva probleemses piirkonnas. Laserpadjakesed asetatakse vajalikule piirkonnale, näiteks lõuale, käsivarte ülaosadele, kõhule ja reitele.

Lipolaseri eelised:

  • Mitteinvasiivne, valu- ja süstlavaba
  • Ei nõua taastumisaega
  • Kliiniliselt tõestatud
  • Ohutu ja valutu
  • Kohesed tulemused
  • Rasva vähendamine soovitud piirkonnas

Zlimline Lipo Laseri abil stimuleeritakse keha loomulikku rasvarakkude sisu vabastamise protsessi. Iga päev säilitab keha toidust saadud liigsed kalorid rasvkoesse. Aju kontrollib, millal keha rasvkoe sisu vabastab, et see siis energiaks muudetaks. Rasvarakke võib võrrelda laaditavate patareidega, mida mõnikord kasutatakse ning mõnikord täidetakse sõltuvalt toitumisest ja liikumisest. Zlimline Lipo Laserit kasutatakse selleks, et rakud vabastaksid oma sisu ilma trennita. Lipo Laserit tehakse enne LPG massaaži, EMS treeningut,  massaaži, tõhusat treeningut.


NB! 24h enne treeningut/kehahoolitsust on aja muutmine tasuta. Muutes aega samal päeval või vahetult enne trenni tuleb tasuda 50% hinnast. Jättes ilma teatamata tulemata loeme protseduuri kasutatuks. Kui te ei saa ise treeningul osaleda, siis võite saata treeningule kellegi (sõber/tuttav) enda asemel ning sellisel juhul saate vältida lisakulusid.

„Kõikidest võimalikest kaotustest on kõige suurem ajakaotus„ Theophrastos