Viljandi Kehastuudios kasutame päevituse saamiseks kõrgkvaliteetseid Vita Liberata tooteid.

Aastal 2011 sai Vita Liberata’st maailma esimene toksiliste ainete vaba, ökoloogiliste isepruunistavate profi- ja jaemüügitoodete kaubamärk.

Vita Liberata innovatiivsed ja kõrgekvaliteedilised tooted said kiiresti maailma parimate spa’de lemmikuks! Järgnevad nimekad spa’d on võtnud Vita Liberata profi- ja jaemüügitooted oma valikusse – George V Paris, St Regis, The Ritz-Carlton, Viceroy, W Hotels, Benefit, ELLE spa, MGM Mirage, Waldorf Astoria, Mokara, Sephora, Burj Al Arab jt.

Vita Liberata tooted ei sisalda eeterlikke õlisid, parabeene, alkoholi ega parfüüme. Toodetes kasutatakse sertifitseeritud ökoloogilisi koostisosi, mis on oma kategooria puhtaimad. Pakume niisutavat nahahooldust, mis samaaegselt nahka pruunistab, kinkides veatu ja nahatooniga imeliselt harmoneeruva jume ning sametpehme naha. Vita Liberata päevitustehnoloogiad tõestavad, et isepruunistavad tooted on mõeldud kõigile ning on suurepäraseks alternatiiviks päikesepaistel päevitamisele.


Kui sageli võib spreipäevitust teha?
Kuna spreipäevitus on nahale ohutu, siis võib seda teha sageli.

Spreipäevituse seanss kestab ~15 min ning tulemus püsib kuni 7 päeva. Kui soovite päevitust kindla sündmuse jaoks, soovitame tulla 1-2 päeva enne selle toimumist. Sprei peab nahal mõjuma vähemalt 8 tundi enne kui selle maha pesta saab.

Valikus kaks tooni BRAZIL (tume) ja ECUADOR (medium). Ekstra tumeda tulemuse saavutamiseks on võimalik spreipäevitust kanda peale kaks kihti. Sobiva tooni aitab valida meie spreipäevituse ekspert.