Merilini suur muutus

Teekond koos Viljandi Kehastuudioga sai alguse 1.märtsil 2019.

Selle projektiga alustades lootsin, et võtan tervislikult kaalus alla ning seeläbi olen tervem ning õnnelikum. Tegelikult aga muutsin oma elu ja selle stiili.

Loe lisaks

Priscilla EMS-treeningu esmakogemus: skeptisismist sai hoopis hasart

Suvel Facebooki sirvides jäi mu pilk pidama postitusel, kus teatati, et Viljandis saab nüüd EMS-treeningut harrastada. Kirjutan ausalt, et kõhus hakkas närima küll teatud skeptisism. Mulle ei mahtunud pähe: mismoodi on leiutatud alternatiiv tavapärasele jõusaalis rassimisele ja mis veelgi üllatavam: väidetavalt annab 20-minutiline EMS-treening samasuguse koormuse kui kolmetunnine jõusaalisessioon.


Loe lisaks

Septembri pakkumised

Imeilus suvi on seljataga, käes on aeg pühenduda iseendale ning oma heaolule. Selleks oleme pannud Teile kokku suurepäraseid pakkumisi septembrikuuks.
Loe lisaks

BonBon Lingerie

BonBon Lingerie lugu

BonBon Lingerie on 2004. aastal Eestis asutatud disainer pesubränd. Võime uhkusega öelda, et kogu brändi toodang on valminud käsitööna Tallinnas.
Juba algusaegadest tänaseni usume, et peale mugavuse on oluline ka see, et naine tunneks ennast ilusa ja enesekindlana. Oleme äärmiselt täpsed oma pesu disainimisel, kvaliteedis ja sobivuses.
Loe lisaks